Bitcoin Wallet Stashes Just Keep Getting Bigger

Liczba cyfrowych portfeli zawierających ponad 1000 jednostek Bitcoin wzrosła do rekordowego poziomu. Zgodnie z Bitcoin Rich List, około 2.190 oddzielnych portfeli zawiera 1000 jednostek Bitcoin lub więcej każdy, co ma sens, biorąc pod uwagę okoliczności, które otaczają najbardziej popularne – i największe – krypto walutę na świecie według limitu rynkowego od późna.

Duża liczba rosnących portfeli Bitcoinów

W obecnym kształcie coraz więcej osób zaczyna postrzegać bitcoin w pozytywnym świetle. Ponadto, postrzegają go jako „bezpieczną przystań“ – coś, co może być wykorzystane do potencjalnego zabezpieczenia ich bogactwa przed inflacją i innymi trudnymi warunkami gospodarczymi. Bitcoin jest postrzegany jako narzędzie ochrony przed wieloma problemami finansowymi świata.

Ponadto, wygląda na to, że podmioty instytucjonalne znacznie bardziej zaangażowały się w inwestowanie w Bitcoin i kryptoidy. Grayscale niedawno zgłosiło ponad 1 mld dolarów inwestycji w Bitcoin w drugim kwartale 2020 roku. Oznacza to, że ponad 300 milionów dolarów inwestycji Bitcoinów miało miejsce każdego miesiąca przez okres około trzech miesięcy.

Status waluty jako aktywu finansowego potęgi rośnie każdego dnia, ale jeśli to wszystko jest prawdą, to dlaczego cena Bitcoin’a nadal się kurczy? Reputacja waluty rośnie, ale rzeczywista cena nie rośnie. W momencie pisania, cena Bitcoin’a jest w najniższym punkcie od tygodni. Waluta obracana jest za 11.200 dolarów, czyli o 200 dolarów mniej niż wczoraj.

Jednym z głównych powodów jest to, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych ogłosiła niedawno, że zamierza zezwolić na inflację powyżej dwóch procent. Oznacza to, że amerykański dolar będzie nadal osłabiał się dzięki zezwoleniu rządu. Oczywiście, osłabiony dolar może oznaczać jedynie poprawę dla bitcoin i świata, który przedstawia, ale fakt, że Fed jest tak „przypadkowy“ w tej całej sprawie, prawdopodobnie wysyła ludzi w psychiczny wir, a zatem wczesne wyniki mogą być katastrofalne.

W rzeczywistości, to jest zakładane przez niektórych analityków, że Bitcoin może spaść do tak niskich jak 10.000 dolarów, zanim jakikolwiek rodzaj zachowania byka występuje dla BTC ponownie w najbliższych tygodniach.

Let Things Play Out First
Uczciwie mówiąc, twardzi inwestorzy nie powinni być tak zszokowani obecnym zachowaniem waluty. Widzieliśmy już raz za razem, jak BTC reaguje negatywnie na wiadomości krótkoterminowe i schodzi na niższy poziom na drabinie finansowej. Stamtąd jednak zazwyczaj udaje się go podnieść.

A fakt, że nawet jeśli Bitcoin nie spadnie, to pozostanie na pięciocyfrowym terytorium jest zawsze dobrym znakiem i pokazuje, że siła i odporność Bitcoin stał się znany w ostatnich latach nie opuścił jeszcze skrzydeł, więc może handlowcy powinni po prostu trochę poczekać, zanim zareagują.

Author: admin